Apie mus

“Mes dirbame, siekdami naudos visam Alytaus miestui”

VšĮ „Verslo angelas“ buvo įkurtas 2002 m. rugpjūčio 21 d. Alytaus miesto savivaldybės iniciatyva ir pritariant bankų, pramonės ir verslo įmonių atstovų susirinkimui. Pirminė organizacijos veiklos misija – padėti paprastam žmogui, kuris turi verslo idėją, praktiškai padėti jos įgyvendinimui, kad įmonė išsilaikytų ir augtų. Pastebėjus, kad jauni žmonės yra aktyvūs ir suinteresuoti mokytis verslumo, 2003 metais „Verslo angele“ buvo suformuota jaunimo grupė, kurios pagrindinė veikla buvo projekto „Verslo žemėlapis“ įgyvendinimas. Laikui bėgant jaunimo grupė išsiplėtė ir atsirado poreikis ją suskirstyti į skyrius vykdančius atskiras funkcijas.

Organizacijos pagrindinė veiklos kryptis nepakito nuo jos įkūrimo – „Verslo angelas“ konsultuoja asmenis, norinčius pradėti savo verslą bei skatina jaunimo iniciatyvumą bei verslumo ugdymą. Konsultacijos pradedantiems verslą vykdomos pagal poreikį ir atsižvelgiant į kliento verslo idėją bei žmogaus asmeninius gebėjimus. Konsultuojama individualiai ir laikomasi visiško konfidencialumo.

Įstaigos jaunimo veikla organizuota kaip įmonės modelis: administracija (organizacijos darbuotojai), administracijos direktorius (Generalinis direktorius), įmonės padaliniai: marketingo (Pristatymo grupė), personalo (STT), informacinių technologijų skyrius, paslaugų teikimo skyriai (kiti vykdomi projektai kaip „Mes žinom kelią“, „Verslo žemėlapis“, „Dzūkijos turizmas“). Kiekvienas padalinys turi atsakingą direktorių. Kiekvienas norintis turi šansą dirbti vadovaujantį darbą – būti generaliniu ar grupės direktorium. Projekto dalyviai gali iš vidaus susipažinti kokie procesai vyksta įmonės viduje ir patirti tai praktiškai. Dalyviams, kaip ir kiekvienos įmonės darbuotojams, rengiami tobulinimosi seminarai, susitikimai, vedamos paskaitos. Siekiant ugdyti platesnį suvokimą apie verslą, bus vedamos verslo plano ir buhalterinės apskaitos paskaitos. Skaitant paskaitas didžiausias dėmesys bus skiriamas žinių ir informacijos įsisavinimui, todėl paskaitos bus vedamos atsižvelgiant į dalyvių sugebėjimus. Veiklos metu „Verslo angelo“ nariai mokosi bendradarbiauti ir dirbti komandoje. Skatinama atsakingai žiūrėti į atliekamus darbus, mokytis planuoti ir ieškoti informacijos aplinkoje. Veikloje yra svarbus savęs pažinimas ir savirealizacija. Kadangi kiekvieno skyriaus veikla susijusi su tam tikra profesine veikla, dalyviai gali išbandyti savo gebėjimus, atrasti savo naujas asmenines savybes, įgyti profesinės patirties.