Svečių knyga

Rašykite

<a href=http://motrin.webcam/>motrin</a>

Visi į dešimtą "Mes žinom kelią". Parodykime kelią pirmyn, kad būtų lengva rasti kelią atgal. ... po dešimt metų: kodėl visdėlto ne taip lengva tą kelią surast?

Jonai, jei nori rasti, kur jis įsikūręs - tai šiuo metu Alytaus bendruomenės centre (jaunimo g.3)

Kaip rasti sau verslo angelą?

Esu is Telsiu.Dziaugiuosi,kad yra tokia organizacija Alytuje.Labai noreciau,kad tokia butu Telsiuose.Sekmes Jums.Tie kurie rasom apie angeliukus neigiamai,sakyciau nebutinai sakyti garsiai,jei ko nesupranti,geriau pameginti suprasti,kodel zmones taip daro.Atrastumem atsakymus i daug klausimu apie kitus ir save.Ir Jums sekmes.

Po žygio rasta juodos vyriškos šlepetės &quot;sport&quot; ir pilka kepurėlė nuo saulės. Viskas VA patalpose. Dėkojame visiems dalyviams. Jei kas turi ką pasakyt, prašom parašyt į šią knygą :) Sekite info, pranešime apie fotkes ir video. Geros likusios vasaros.

Rugpjūčio 20-21d. vyks eilnės abiturientų palydėtuvės &quot;Mes žinom kelią&quot;. 2010 metų projekte vyks ypatinga dalyvių atranka. Tema: kelias atgal į Dzūkiją. Kiekvienos tikslinės grupės (piliečiai, studentai, emigrantai (dideji miestai bei užsienis), politikai, savivaldybė (valstybės tarnautojai), verslininkai, kolegija...) vaidmuo išvykusiems ir beišvykstantiems, ieškant kelio ir tikslo sugryžt į gimtinę.

Sveiki,ką tik perskaičiau straipsnį &quot;Jaunimas nelieka abejingas&quot; ir manau jog tai niekinis straipsnis.Juk čia tas pats kas eiti pas žmones kurie gyvena tarkim prie centrinio parko ir sakyti : &quot;kaip Jūs jaučiatės gyvenadami prie parko kur renkasi miesto gyventojai?&quot;. Tai gal geresnė alternatyva dainų slėnį Akropolį pastatyti? Visi bus patenkyti, investuoti miestui nereikės,turėsim net gal kokią ledo areną..

Kritika bet argumentų ir patarimų yra niekinė. Jei manote, kad kažkas ne taip, prašome pasidalinti savo šviesiomis mintimis. Vien tik neigiamiems komentarams yra ir kitų gerai žinomų svetainių :)

visishkai beprasmishkas saitas.